Jun 2021
22 June 2021

STK’lara Yönelik Farkındalık Artırma Semineri

CRM kullanımı konusunda diğer STK’ları bilgilendirmek ve bu alanda güçlendirmek amacıyla yapılacak eğitim ve seminerlerimizin ilkini 22 Haziran Salı günü gerçekleştireceğiz. 

Find out more »
25 June 2021

CRM Eğitim Programımız 25 Haziran’da Başlıyor

CRM kullanımı konusunda diğer STK’ları bilgilendirmek ve bu alanda güçlendirmek amacıyla gerçekleştireceğimiz eğitimimize davetlisiniz.

Find out more »
Nov 2021
11 November 2021

Aktif Vatandaşlığın Yaygınlaştırılması ve Güçlü Gönüllü Yönetişimi Çalıştayı

T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından AB desteğiyle uygulanan ve Sivil Toplum Destek Programı III kapsamında desteklenen “Paydaşlarla Güçlü Ağlar” isimli projesi kapsamında “Aktif Vatandaşlığın Yaygınlaştırılması ve Güçlü Gönüllü Yönetişimi” başlıklı çalıştayımızın ilk kısmı 11 Kasım’da ve ikinci kısmı 15 Kasım’da TEGV Genel Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Find out more »
Jan 2022
18 January 2022

CRM Eğitim Programı ve HRM Seminerine Davetlisiniz!

Avrupa Birliği Başkanlığı Sivil Toplum Destek Programının III. dönemi kapsamında başlattığımız CRM projesinde, CRM ve HRM konusunda diğer STK’ları bilgilendirmek ve bu alanda güçlendirmek amacıyla İstanbul Mercure Otel Altunizade'de 18 […]

Find out more »

This website (www.tegvcrm.org) has been created and maintained with the financial support of the European Union. The content is entirely under the responsibility of TEGV and does not necessarily reflect the views of the European Union.