Haz 2021
22 Haziran 2021

STK’lara Yönelik Farkındalık Artırma Semineri

CRM kullanımı konusunda diğer STK’ları bilgilendirmek ve bu alanda güçlendirmek amacıyla yapılacak eğitim ve seminerlerimizin ilkini 22 Haziran Salı günü gerçekleştireceğiz. 

Find out more »
25 Haziran 2021

CRM Eğitim Programımız 25 Haziran’da Başlıyor

CRM kullanımı konusunda diğer STK’ları bilgilendirmek ve bu alanda güçlendirmek amacıyla gerçekleştireceğimiz eğitimimize davetlisiniz.

Find out more »
Kas 2021
11 Kasım 2021

Aktif Vatandaşlığın Yaygınlaştırılması ve Güçlü Gönüllü Yönetişimi Çalıştayı

T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından AB desteğiyle uygulanan ve Sivil Toplum Destek Programı III kapsamında desteklenen “Paydaşlarla Güçlü Ağlar” isimli projesi kapsamında “Aktif Vatandaşlığın Yaygınlaştırılması ve Güçlü Gönüllü Yönetişimi” başlıklı çalıştayımızın ilk kısmı 11 Kasım’da ve ikinci kısmı 15 Kasım’da TEGV Genel Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Find out more »
Oca 2022
18 Ocak 2022

CRM Eğitim Programı ve HRM Seminerine Davetlisiniz!

Avrupa Birliği Başkanlığı Sivil Toplum Destek Programının III. dönemi kapsamında başlattığımız CRM projesinde, CRM ve HRM konusunda diğer STK’ları bilgilendirmek ve bu alanda güçlendirmek amacıyla İstanbul Mercure Otel Altunizade'de 18 […]

Find out more »

“Bu web sitesi (www.tegvcrm.org) Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile  oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla TEGV sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.”