STK’lara Yönelik Farkındalık Artırma Semineri

Zoom İstanbul, İstanbul

CRM kullanımı konusunda diğer STK’ları bilgilendirmek ve bu alanda güçlendirmek amacıyla yapılacak eğitim ve seminerlerimizin ilkini 22 Haziran Salı günü gerçekleştireceğiz. 

Aktif Vatandaşlığın Yaygınlaştırılması ve Güçlü Gönüllü Yönetişimi Çalıştayı

TEGV Genel Merkezi Kosifler İş Merkezi, İçerenköy Mah. Askent Sk. No:3/A Kat:10 34752, İstanbul, Ataşehir

T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından AB desteğiyle uygulanan ve Sivil Toplum Destek Programı III kapsamında desteklenen “Paydaşlarla Güçlü Ağlar” isimli projesi kapsamında “Aktif Vatandaşlığın Yaygınlaştırılması ve Güçlü Gönüllü Yönetişimi” başlıklı çalıştayımızın ilk kısmı 11 Kasım’da ve ikinci kısmı 15 Kasım’da TEGV Genel Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

CRM Eğitim Programı ve HRM Seminerine Davetlisiniz!

Mercure Hotel Altunizade Mah. Kısıklı Cad, Oymacı Sk. No 9, İstanbul

Avrupa Birliği Başkanlığı Sivil Toplum Destek Programının III. dönemi kapsamında başlattığımız CRM projesinde, CRM ve HRM konusunda diğer STK’ları bilgilendirmek ve bu alanda güçlendirmek amacıyla İstanbul Mercure Otel Altunizade'de 18 Ocak ve 21 Ocak’ta gerçekleştireceğimiz etkinliğimize davetlisiniz.   Gün Etkinliğimizde; CRM, sadakat programları, dijital dönüşüm, müşteri deneyimi haritası, veri odaklı düşünme konularında kurumlara danışmanlık yapan […]